Main

تاریخچه     مقدمه   صادرات   تقدیرها و افتخارات 

تاریخچه :

شرکت مطسا (مرکز طراحی سیستم های الکترونیک) در سال 1377 با ماموریت طراحی و تولید انواع جت پرینتر ، بعنوان تنها تولید کننده در خاورمیانه ، شروع به کار نمود. 1 – این شرکت از ابتدا با چشم انداز دستیابی به بازارهای جهانی و تبدیل به یکی از نامهای تجاری شناخته شده در دنیا، فعالیتهای خود را آغاز نمود . 2 – به منظور حرکت در راستای چشم انداز فوق و جلب رضایت مشتریان ، اهداف کلان ذیل بعنوان چارچوب اهداف اصلی شرکت قرار گرفته است :
1 ) ارتقاء سطح فن آوری شرکت به بالاترین سطح فن آوری موجود در دنیا
2 ) ارتقاء سطح دانش و مهارت کارکنان از طریق آموزشهای مستمر رده های مختلف شغلی
3 ) ارتقاء نسبی سطح رضایت کارکنان از طریق ارج نهادن به کرامت انسانی و فراهم آوردن محیط کار مناسب و ترویج مشارکت کارکنان
4 ) تقلیل هزینه های عملیاتی با استفاده از شبکه قوی تامین کنندگان
5 ) ارتقاء روشهای بازاریابی جهانی به منظور افزایش سهم مطسا از بازار جهانی
به منظور بهبود مداوم اثربخشی سیستم و دستیابی به اهداف کلان فوق، ضمن بروزآوری این اهداف از نظر تناسب با مقاصد سازمان ، شرکت مطسا متعهد می باشد که از استاندارد مدیریتی ISO 9001:2000 در کلیه واحدهای سازمانی، بعنوان ابزار و الگوی سیستم مدیریت کیفیت خود استفاده نموده و همواره کلیه فعالیتهای خویش را هماهنگ با این استاندارد محقق نماید.
لذا از تمامی کارکنان انتظار می رود که ضمن درک این خط مشی ، با همدلی و همفکری ، اهتمام لازم را جهت دستیابی به اهداف فوق بعمل آورند.

مقدمه

در دنیای صنعتی امروز برای پیوستن و اتحاد بین کشورها ، رقابت یک ابزار است . راهی است که همه کشورهای موفق جهان رفته رفته در این روند در یک رقابت سالم و با استفاده از ابزار های تبلیغاتی خود، تولیدات و توانمندیهایشان را به مصرف کنندگان میشناسانند . ولی در این میان کسانی موفق اند که در عرصه تولید و صنعت در یک رقابت سالم حضور میابند و استراتژی فروش را بر پایه های صداقت و رضایتمندی مشتری برپا مینمایند .
شرکت مطسا نیز از این قاعده مستثنی نیست .شناخت رقبا از یکسو و حرکت شتاب وار تکنولوژی مدرن از سوئی دیگر ما را برآن داشت که بتوانیم دستگاههائی ارائه دهیم که با رقبای قدرتمند آمریکایی، اروپایی و آسیایی به رقابت برسیم .
سالهاست که در عرصه تولید و فروش و خدمات ارزنده ، فعالیتی چشمگیر داشته ایم .
مجموعه ای که در این آلبوم تدوین شده است حاکی از فعالیت 12 ساله شرکت مطسا است . که به اختصار آورده شده است .

مجموعه مهندسین مجرب مرکز طراحی سیستمهای الکترونیک تحت پوشش فعالیت تحقیقاتی خود، در مورد انواع دستگاههای چاپگر و انواع هدهای چاپگر جوهر افشان از سال 1377 با همکاری 3 نفر با سرمایه اندک آغاز به کار کرد . هوشمندی در درک نیازهای این حرفه موجب شد تا این مجموعه افزون بر اندوختن دانش فنی درباره فناوریهای روز اقدام به طراحی و تولید یک دستگاه چهار خط جوهر افشان با سرعت بالا و برای اولین بار در سال 79 آن را به طور آزمایشی بر روی یکی از خطوط تولید شرکت سوپا نصب نمود که در حال حاضر شرکت سوپا 24 دستگاه بروی خطوط تولید خود نصب کرده است.
از آنجائي كه پاسخگوئي موثر به نيازهاي مشتريان و بهبود كيفيت خدمات و همچنين خدمات رساني به جامعه و كمك به پيشرفت صنايع كشور باور عمومي و خط مشي مطسا می باشد و با توجه به بازخوردهايي كه از نصب اولين دستگاه بر روي خط توليد شركت سوپا مبني بر بالا بودن كيفيت فني دستگاه،سهولت كاركرد و پائين بودن هزينه هاي چاپ در مقايسه با دستگاه های مشابه خارجي ما را بر آن داشت تا در بهبود دستگاه مدل P2128 از نظر كاركرد و كيفيت جهت استفاده در صنايع غذائي ،داروئي ،آرايشي و بهداشتي ، سيم و كابل ، و لوله… تحقيقات بيشتري انجام دهيم.
مبلغ بالای قيمت دستگاههاي مشابه خارجي و وابستگي به قطعات يدكي و مواد مصرفي آن بخصوص مركب كه با هزينه‌هاي بسيار گزاف وارد كشور ميگردد. از يك سو و نياز بازار از سوي ديگر موجب شد تا تمركز اصلي فعاليت هاي این مجموعه نوپا بر توليد دستگاه جوهر افشان قرار گيرد و چندي نگذشت كه اين دستگاه در بازار داخلي شهرت چشمگيري پيدا كرد و مورد استقبال صنايع داخلي قرار گرفت و امكان توسعه فعاليت هاي بعدي شركت را فراهم آورد و در ادامه آن شركت توانست مواد مصرفي و مركب‌هاي آنرا نيز در داخل تهيه نمايد كه آن نيز گامي ديگر در قطع وابستگي به بيگانگان محسوب مي‌شود و در ادامه اين روند، مطسا به همت واحد تحقيقات شيميائي خود توانست مركب FOOD GRADE براي چاپ روي تخم مرغ را بسازد و از كمپاني Consultants Europe در هلند CE اين مركب را نيز گرفته و در ليست افتخارات خود قرار دهد .
شرکت مطسا مفتخر است که با سابقه ای ده ساله در زمینه ساخت و تولید و مونتاژ جت پرینترهای صنعتی و دستگاههای چاپ فضای باز در خدمت صنایع مختلف، از جمله صنعت تبلیغات ، توانسته است گامی موثر در ارئه خدمات و بهبود بازار بردارد.
با توجه به تجربه ده ساله و تکنسینها و مهندسین مجرب و کارآمد، در زمینه آشنائی با کارکرد هدهای XAAR هر گونه اشکالی را در دستگاههای فروخته شده مرتفع نماید و با توجه به تکنولوژی پیشرفته بکار رفته در این نوع هدها و با عنایت به آموزش تکنسینهای این شرکت ، این امکان وجود دارد که در هر زمان و هر مکان دستگاههای فوق را تغییر، سرویس و به بهترین و جهی آماده کار نمایند.
همچنین انبارهای مملو از قطعات یدکی و مواد مصرفی این امکان را برای شرکت بوجود آورده که هر گونه خدمات را در بر طرف نمودن نیازهای فنی در اسرع وقت به مشتریان عزیز ارائه نماید، که رضایت آنها موید این نکته است.
ارائه خدمات بموقع و سریع در بر طرف کردن کلیه مشکلات و موانع و ارائه راه حل علمی جهت بهبود کیفی دستگاهها با کمترین هزینه، یکی از خدمات مطسا میباشد که مشتریان را به ادامه همکاری با این مجموعه تر غیب مینماید. ولی متاسفانه بسیاری از دستگاهای گران قیمت خارجی و ارائه قطعات یدکی گران با توجه به هزینه گزاف آنها علاوه بر ضررهای غیر قابل جبرانی که بر دوش خریداران تحمیل مینماید، باعث هدر رفتن منابع مالی کشور و خروج ارز گردد لذا استفاده از بهترین قطعات با کیفیت و استانداردهای بالا در مونتاژ دستگاههای فوق موجب گردیده تا دستگاهها ضمن مقاوم بودن در شرایط آب و هوایی متفاوت کشورمان در سخت ترین شرایط کاری( کار مداوم و طولانی ) بهترین بازدهی را داشته و با موفقیت از این آزمونها عبور کند. همچنین توانائی منحصر بفرد این شرکت در صادرات انواع محصولات به کشورهای آمریکایی( کانادا، آمریکا) و اروپایی ( آلمان ، هلند، دانمارک…) و آسیایی ( ژاپن ، چین ، مالزی …) که هر یک خود از قطبهای صنعت جهان و صادرات می باشند.
لذا سازمان فروش مطسا آماده ارائه هر گونه مشاوره و همکاری در خصوص دستگاههای مربوطه به افراد حرفه ای را داراست.
جلب رضايت مشتري، رقابت سالم و اصولي با توليد كنندگان خارجي و فعاليت در عرصه‌هاي علمي تحقيقاتي اين صنعت از مهمترين اصول اوليه فعاليت این مجموعه به شمار مي رود .

در زمينه صادرات :

در مجموع دستگاههاي صادراتي مطسا در سال 1383 تا کنون بالغ بر 2500 دستگاه ميباشد و اين روند با سير صعودي همچنان ادامه دارد.
و اين گوشه ‌اي از فعاليت مطسا در زمينه بدست آوردن سهم مطسا از بازار جهاني است، كه علاوه بر جلوگيري از خروج ارز از كشور توانسته است بیش از 4000 مشتری را در ایران جذب نماید.

از آنجا كه به روز بودن هر موسسه در گرو پویایی واحد تحقيقات و توسعه (R & D) آن شركت ميبا شد ، تا کنون مطسا بالغ بر 3 میلیارد تومان هزینه را در این بخش سرمایه گذاری کرده است لذا می توان انواع پروژه های تحقیقاتی را بقرار ذیل نام برد:
طراحي و ساخت دستگاه چاپ كارتن مدل جديد (Large Character ) با بردهاي الكترونيكي FPGA))
طراحي و ساخت نامبرينگ ماشين با بردهاي الكترونيكي ( FPGA)
تحقيقات در زمينه مدارات و سيستمهائي RF ID
بدون پشتيباني، هيچ حركتي با موفقيت تداوم نمي‌يابد اين واقعيت در مطسا نیز صادق است.
مطسا، به واسطه سرويس دهي خوب خود زبانزد است، لازمه ارايه خدمات با كيفيت برتر، داشتن سازماندهي و رفتار قانونمند كه خود این سازمان به خوبي اجرا و رعايت ميشود.
آنچه كه خدمات پس از فروش مطسا را از ساير همكاران متمايز مي‌سازد، تركيب توامان علم وتجربه و هزينه‌هاي كم و سرعت عمل بالا در ارائه خدمات ميباشد.
قدرت واحد خدمات پس از فروش مطسا در بازخوردهاي رسيده از سوي مشتريان داخلي و خارجي، برنامه ريزي و تجربه مي‌باشد و همواره كوشيده‌ايم تا بهترين سرويس دهي را براي مشتريان خود داشته باشيم.


تقدیرها و افتخارات
دريافت پروانه بهره برداري از وزارت صنايع با ظرفيت توليد 500 دستگاه در سال (که درحال تغییر به 6000 دستگاه در سال می باشد)
اخذ تائيديه ( ابتكاري ) از سازمان پژوهشها و تحقيقات صنعتي
اخذ تائيديه از جامعه مخترعين و مكتشفين
اخذ ايزو ISO 9001 – 2000 از شركت DQS آلمان
اخذ گواهينامه استاندارد اروپا CE از هلند براي دستگاه P2128
اخذ گواهينامه استاندارد اروپا CE از هلند براي دستگاه EGG JET
اخذ گواهينامه استاندارد اروپا CE از هلند براي مركب FOOD GRADE براي چاپ روي تخم مرغ

تقدیرنامه از نمایشگاههای بین المللی : (تاریخچه حضور فعال شرکت در نمایشگاهها)
از بدو تاسیس مطسا یکی از سیاستهای این سازمان ارائه توانمندیها و اطلاع رسانی به مشتریان از طریق شرکت در نمایشگاهها بوده است که فعالیت خود را با حضور در 2 بخش نمایشگاههای داخلی و خارجی متمرکز نموده است .

5 thoughts on “درباره ما

 • ژانویه 12, 2015 در8:27 ق.ظ
  Permalink

  باسلام واحترام شرکت ما به یک دستگاه جت
  پرینتر برای چاپ روی لوله پی وی سی نیاز دارد. لطفادستگاههای موجود خود را با قیمت مربوطه اعلام فرمایید

  تکرار
 • ژانویه 12, 2015 در8:31 ق.ظ
  Permalink

  09183713866-08733383055-ش تماس-08733383924یا

  تکرار
 • آوریل 28, 2015 در12:09 ب.ظ
  Permalink

  سلام
  سوال در مورد خدمات پس از فروش و تعمیرات وسایل چاپ داشتم
  میخواستم بپرسم شما برای کسانی مثل من که علاقه به یادگیری و تعمیر دستگاه های چاپ هستن دوره و کلاس آموزشی برگزار نمیکنید؟

  تکرار
 • آوریل 28, 2015 در12:10 ب.ظ
  Permalink

  اگه همچین دوره هایی دارید شرایط مورد نیازش چی هست؟

  تکرار
 • سپتامبر 29, 2015 در6:24 ق.ظ
  Permalink

  با سلام
  به یک دستگاه جهت چاپ بر روی کاغذ دیواری نیاز داریم لطفا محصولات خود را معرفی کنید

  تکرار

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *